Телекомунікаційне обладнання та волоконно-оптичні технології

Новий випробувальний і тренувальний центр для чеської армії і НАТО в OPTOKON.

З 1 липня 2023 року в OPTOKON запрацює новий випробувальний і тренувальний центр армійських рішень. Доступ до повністю обладнаного кондиціонерами приміщення буде обмежений для уповноважених осіб, і воно буде з'єднане з центральним пультом охорони. Центр буде оснащений камерою електромагнітної сумісності, що дозволить перевіряти характеристики електромагнітної сумісності для окремих компонентів і всього рішення в цілому.

Крім того, буде спеціально відведене приміщення для зберігання і створення сертифікованих секретних матеріалів, а також для проведення нарад. Робоче місце для тестування і тренувань полегшить перевірку функціональних блоків за допомогою короткострокових і довгострокових тестів. На додаток до функціонального тестування, будуть проводитися тести на проникнення для оцінки стійкості рішення до кібератак.

Важливим аспектом центру буде його навчально-освітнє середовище, що забезпечуватиме як теоретичну підготовку, так і відпрацювання практичних навичок. Завдяки високошвидкісному інтернет-з'єднанню навчання можна буде проводити в гібридному або суто онлайн форматі.

Вигідне розташування центру, сучасне технологічне обладнання та зручна близькість до великих аеропортів (Прага / Брно / Відень) роблять його придатним для клієнтів з Чеської Республіки та з-за кордону.

Зверніть увагу