Телекомунікаційне обладнання та волоконно-оптичні технології

Про компанію

OPTOKON a.s. була заснована у 1991 році у місті Йіхлава і з того часу стала важливим гравцем на ринку оптичних технологій. Компанія спеціалізується на виробництві та постачанні оптичних комунікаційних рішень для військових, промислових та телекомунікаційних ринків. Сьогодні OPTOKON є провідним світовим виробником і постачальником високоякісних активних та пасивних волоконно-оптичних компонентів, пропонує повний портфель продуктів та рішень для оптичних мереж, включаючи оптичні кабелі, конектори, комутатори, мультиплексори, демультиплексори, оптичні детектори та багато інших продуктів. Повністю перевірені інтегровані мережі передачі даних, FTTx і тактичні військові рішення це основні напрямки нашої діяльності.  Наші компоненти та розробки можна знайти в додатках на підприємствах, в установах та збройних силах по всьому світу. Компанія також надає індивідуальні рішення для потреб клієнта.

На додаток до виробництва та продажу оптичних продуктів, OPTOKON також надає послуги, такі як консультації, проектування, встановлення та обслуговування оптичних мереж. Компанія має великий досвід у проектуванні та постачанні оптичних мереж для різних клієнтів по всьому світу.

В останні роки OPTOKON також зосереджує свою увагу на дослідженні та розробці нових технологій у галузі оптичних комунікацій. Компанія співпрацює з дослідницькими інститутами та університетами з розробки нових продуктів та рішень, які допомагають клієнтам досягти більш високої продуктивності та ефективності в їх оптичних мережах

OPTOKON, сертифікована компанія ISO 9001 та EMS ISO 14 001.

У травні 2020 року OPTOKON підписала угоду Cisco Solution Technology Integrator Agreement, що означає, що компанія має право «проектувати» продукти та програмне забезпечення Cisco у рішеннях OPTOKON. OPTOKON також є обраним сертифікованим партнером Cisco з експрес-спеціалізацією.

Наша історія успіху проста: задовольняйте потреби клієнтів за допомогою якісних продуктів, які доставляються вчасно, кожного разу за справедливою ціною та обслуговуванням світового рівня. ОПТОКОН прагне до формування довгострокових відносин з нашими клієнтами.  На підтвердження цього ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи програму підтримку, навчання продукту, технічну підтримку та допомогу в установці.

Шість виробничих підрозділів, використовують самі сучасні технології в поеднанні з потужним технічним досвідом створюють портфель продуктів OPTOKON.

Основні виробничі підрозділи компанії:

Група компаній OPTOKON - Optokon Group

Операційна структура управління Групою компаній ОПТОКОН базується на матричній організації, що складається з шести виробничих підрозділів, які використовують найсучасніші технології та потужний технічний досвід для створення портфоліо продуктів ОПТОКОН.  Це поєднується з регіонально керованими об’єктами OPTOKON, які складаються з філій компанії та торгових точок, що забезпечує активну глобальну дистриб’юторську мережу для задоволення попиту клієнтів.

Наша глобальна клієнтська база довіряє продуктам OPTOKON, і вже понад 30 років ми розробляємо та виготовляємо кожен продукт, щоб забезпечити саме те, що було обіцяно;  щоразу швидко реагуючи з гнучкістю та ефективністю.  Клієнти, які обирають OPTOKON, тісно співпрацюють із нашою командою відданих професіоналів, які раді допомогти на кожному етапі процесу. Їхні знання та досвід допоможуть вам знайти потрібне рішення.

OPTOKON Jihlava є материнською компанією так званої "OPTOKON GROUP", розгалужена дистриб'юторська мережа, що складається з філій, представництв ОПТОКОН.  Філії OPTOKON: Чехія (OptoNet), Чехія (OPTOKON Kable), Туреччина (OPTOKON Elektronik), Словенія, Польща, Україна, Саудівська Аравія, Малайзія, Латвія та представництво ОПТОКОН: Сербія, Болгарія, Єгипет, Оман.

Стратегічно інвестуючи в бізнес по всьому світу, «ОПТОКОН ГРУП» стала одним з провідних постачальників пасивних оптоволоконних компонентів і обладнання для мереж передачі даних.​​​ OPTOKON співпрацює лише з найкращими компаніями при створенні технічного альянсу з єдиною метою надання клієнтам неперевершеної якості продукції та інновацій.  Завдяки розгалуженій мережі відділень і дистриб’юторів OPTOKON має хороші можливості для обслуговування потреб наших клієнтів по всьому світу.

Стати партнером компанії OPTOKON

Нам завжди приємно співпрацювати з новими потенційними партнерами та дистрибюторами продукції OPTOKON. Наші партнери та дистрибьютори завжди можуть розраховувати на вигідні комерційні умови, великі винагороди та постійну підтримку зі сторони групи компаній  OPTOKON.

З питань співпраці з компанією OPTOKON просимо звертитись по e-mail: info@optokon.ua


Контактна інформація компанії ОПТОКОН Україна

Адреса: Київ 04209 вул. Богатирська 6/1, 283

Телефон: +38 (044) 333-66-99 

 

 

Зверніть увагу