Телекомунікаційне обладнання та волоконно-оптичні технології

Сертифікація виробничої лінії LEMO

Компанія ОПТОКОН, провідний постачальник телекомунікаційних рішень, офіційно сертифікована як партнер LEMO, розширюючи свій портфель високоякісних конекторів та кабельних систем. Це партнерство дозволяє OPTOKON пропонувати своїм клієнтам у Чеській Республіці, Словацькій Республіці, Туреччині та Саудівській Аравії неперевершену якість, надійність та універсальність продукції LEMO.

Роз'єми LEMO використовуються в медичній, промисловій, аудіо/візуальній, телекомунікаційній, військовій, науково-дослідній та вимірювальній галузях.

З цією сертифікацією OPTOKON підтверджує свою прихильність до інновацій та досконалості, позиціонуючи себе як надійного партнера в індустрії телерадіомовлення. Надаючи доступ до передових роз'ємів і кабельних рішень LEMO, OPTOKON дає можливість своїм клієнтам досягти своїх цілей в області телерадіомовлення з неперевершеною продуктивністю і надійністю. Ця стратегічна співпраця ще більше зміцнює присутність OPTOKON на ринку телерадіомовлення, дозволяючи йому задовольняти специфічні потреби мовників і постачальників контенту. Поєднання досвіду ОПТОКОН та передових технологій LEMO гарантує, що клієнти можуть покладатися на ОПТОКОН у наданні рішень, необхідних для досягнення успіху в їхніх починаннях.

Оскільки ОПТОКОН продовжує прагнути до інновацій та якості, це партнерство з LEMO знаменує собою значний крок до досягнення стратегічних цілей компанії на ринку телерадіомовлення. За підтримки LEMO, ОПТОКОН має все необхідне для того, щоб надавати клієнтам провідні галузеві рішення, необхідні для виживання в постійно мінливому ландшафті телерадіомовлення.

Сертифікація персоналу конвеєра - це спеціалізоване навчання, покликане допомогти працівникам підвищити рівень знань і навичок на своїх робочих місцях на виробництві. Ця сертифікація проводиться безпосередньо за допомогою компанії LEMO. 

Основна мета сертифікації полягає в тому, щоб переконатися, що працівники конвеєра володіють навичками, необхідними для ефективної та безпечної роботи на виробничій лінії. Отримавши цю сертифікацію, працівник конвеєра OPTOKON демонструє свою компетентність і відданість своїй роботі, що може допомогти йому виділитися серед інших претендентів при пошуку роботи або просуванні по кар'єрних сходах. Крім того, наявність цього сертифіката може забезпечити працівникам доступ до більш високооплачуваної роботи або більш просунутих посад в компанії, оскільки вони вже продемонстрували певний рівень кваліфікації в цій галузі.

Щоб забезпечити належну сертифікацію працівників конвеєра, важливо регулярно переглядати та оновлювати кваліфікаційні вимоги, необхідні для кожної посади. Крім того, слід також забезпечити можливості для навчання, щоб гарантувати, що всі працівники мають необхідні навички для безпечного та ефективного виконання своїх посадових обов'язків.

Окрім сертифікації працівників конвеєра, існує також сертифікація технічного персоналу з технічного обслуговування - програма сертифікації, яка надає особам знання та навички, необхідні для того, щоб стати кваліфікованими фахівцями з технічного обслуговування промислового обладнання. Програма охоплює такі теми, як безпека, електричні системи, механічні системи та усунення несправностей. Сертифікація призначена для тих, хто зацікавлений стати техніком з технічного обслуговування або працювати в суміжній галузі.

Співпраця та розвиток ОПТОКОН і LEMO

З'єднувачі LEMO стали найкращим вибором для високоякісних електричних з'єднувачів у різних галузях промисловості. Однією з таких галузей є ринок оптоволокна, де LEMO співпрацює з OPTOKON, провідною компанією з виробництва оптоволокна, для розробки спеціалізованих продуктів для своїх клієнтів. OPTOKON сертифікований для складання роз'ємів і кабелів для LEMO. Завдяки цьому партнерству LEMO пропонує ряд спеціалізованих продуктів, які є ексклюзивними для їх співпраці з OPTOKON.

Ці продукти включають патч-корди FXW + EDW, внутрішні кабелі з роз'ємами LEMO SMPTE, з'єднувальну панель для монтажу в стійку 2U зі штекером FXW 3K.93C, напівстійковий модуль 2U, який може містити до 3 роз'ємів SMPTE (глибина 18 см), а також FOH - гібридні з'єднувальні коробки для з'єднання і термінації, роз'єми живлення для LEMO 3K.93C.

Одним з найбільш значущих продуктів в рамках цієї співпраці є контрольний пристрій для перевірки гібридних кабелів SMPTE. Цей інноваційний продукт призначений для швидкої і легкої перевірки цілісності гібридних кабелів SMPTE, гарантуючи, що вони функціонують правильно і готові до використання.

Партнерство між LEMO і OPTOKON призвело до розробки високоякісних, спеціалізованих продуктів, які призначені для задоволення конкретних потреб своїх клієнтів на ринку оптоволокна.

Зверніть увагу