Телекомунікаційне обладнання та волоконно-оптичні технології

OPTOKON и Cisco подписали соглашение о сотрудничестве

Оптокон

Розвиток підрозділу інформаційно-комп'ютерних технологій посилив його можливості у сфері операційної та кібербезпеки, для стаціонарних - фіксованих і мобільних мереж. Оскільки кіберзахист і безпека є ключовими характеристиками військової та цивільної безпеки, підрозділ потребував продуктового портфелю, який би це враховував. У 2019 році підрозділ зробив важливий крок у цьому напрямку, підписавши угоду про партнерство з Cisco Solution Technology Integrator, що дозволить ОПТОКОН просувати та продавати наші захищені рішення на базі Cisco у світовій спільноті Cisco. У травні цього року ОПТОКОН підписав угоду про інтеграцію технологічних рішень, що означає, що компанія має право " інтегрувати" продукти та програмне забезпечення Cisco в рішення ОПТОКОН. OPTOKON став першим партнером Cisco в Чеській Республіці.

OPTOKON також є обраним сертифікованим партнером Cisco з експрес-спеціалізацією. Продукти OPTOKON, вироблені у співпраці з Cisco на сьогоднішній день, - це керований комутатор LMSW E2U, комутатор LMSW-E33 і маршрутизатор LMSR-R63.

У травні 2020 року OPTOKON підписав Угоду з інтегратором технологічних рішень, що означає, що компанія має право "вбудовувати" продукти та програмне забезпечення Cisco в рішення OPTOKON. Тепер нашу компанію можна рекомендувати кінцевим клієнтам як партнера Cisco Systems в галузі інтеграції технологій рішень, що володіє всіма необхідними знаннями, що стосуються проєктування, налаштування, встановлення та обслуговування. Таке партнерство - це доступ до глобальної бізнес-платформи для лідерів галузі, які розробляють рішення, що сприяють цифровим змінам з використанням технологій Cisco.

Зверніть увагу